CT1008CSF-181J
CT1008CSF-181J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 770mOhm
Frequency - Self Resonant: 750MHz
Inductance: 180 nH
на замовлення 2015 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 770mOhm, Frequency - Self Resonant: 750MHz, Inductance: 180 nH.