CT1008CSF-182G
CT1008CSF-182G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Inductance: 1.8 µH
на замовлення 290 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Inductance: 1.8 µH.