CT1008HQF-33NG Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Inductor RF Wirewound 0.033uH 2% 50MHz 75Q-Factor 1.3A 0.09Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 233
Відгуки про товар
Написати відгук