CT1008HQF-82NJ Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Inductor RF Wirewound 0.082uH 5% 50MHz 80Q-Factor 1.1A 0.16Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 2010 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 233
Відгуки про товар
Написати відгук