CT1008LSCF-10NK
CT1008LSCF-10NK Central Technologies
ct1008lscf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Part Status: Active, Inductance: 10 nH.