CT1008LSCF-220J Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Inductor RF Chip Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.4A 5.5Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 227
Відгуки про товар
Написати відгук