CT1008LSCF-2R7K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Inductor RF Chip Wirewound 2.7uH 10% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 0.74A 1.7Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 227
Відгуки про товар
Написати відгук