CT1008LSF-152M
CT1008LSF-152M Central Technologies
ct1008lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 760mOhm
Frequency - Self Resonant: 190MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 760mOhm, Frequency - Self Resonant: 190MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH.