CT1008LSF-272K
CT1008LSF-272K Central Technologies
ct1008lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.28Ohm
Frequency - Self Resonant: 135MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.7 µH
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.28Ohm, Frequency - Self Resonant: 135MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.7 µH.