CT1008PSF-152K
CT1008PSF-152K Central Technologies
ct1008psf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Frequency - Self Resonant: 260MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Frequency - Self Resonant: 260MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH.