CT1008PSF-473K
CT1008PSF-473K Central Technologies
ct1008psf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Part Status: Active, Inductance: 47 µH.