CT1008PSF-823M
CT1008PSF-823M Central Technologies
ct1008psf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4.3Ohm
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4.3Ohm, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Part Status: Active, Inductance: 82 µH.