CT11014.3F180
CT11014.3F180 CIT Relay and Switch
CT1101.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 180gf
Outline: 6.00mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 1997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 180gf, Outline: 6.00mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated.