CT1102P15.0F160
CT1102P15.0F160 CIT Relay and Switch
CT1102.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Plunger for Cap
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 15.00mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Plunger for Cap, Operating Force: 160gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 15.00mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.