CT1102P9.5F260
CT1102P9.5F260 CIT Relay and Switch
CT1102.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Plunger for Cap
Operating Force: 260gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 9.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Plunger for Cap, Operating Force: 260gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 9.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.