CT1102V11.85F160
CT1102V11.85F160 CIT Relay and Switch
CT1102V.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 7.50mm x 6.30mm
Actuator Orientation: Side Actuated
Actuator Length, Right Angle: 11.85mm
на замовлення 1985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Outline: 7.50mm x 6.30mm, Actuator Orientation: Side Actuated, Actuator Length, Right Angle: 11.85mm.