CT1102V13.35F260
CT1102V13.35F260 CIT Relay and Switch
CT1102V.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Plunger for Cap
Operating Force: 260gf
Outline: 7.50mm x 6.30mm
Actuator Orientation: Side Actuated
Actuator Length, Right Angle: 13.35mm
на замовлення 964 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Plunger for Cap, Operating Force: 260gf, Outline: 7.50mm x 6.30mm, Actuator Orientation: Side Actuated, Actuator Length, Right Angle: 13.35mm.