CT1206CSF-047M
CT1206CSF-047M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.5GHz
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.5GHz, Part Status: Active, Inductance: 47 nH.