CT1206CSF-082J
CT1206CSF-082J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.2GHz
Part Status: Active
Inductance: 82 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.2GHz, Part Status: Active, Inductance: 82 nH.