CT1206CSF-1R0G
CT1206CSF-1R0G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8Ohm
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8Ohm, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Part Status: Active, Inductance: 1 µH.