CT1206CSF-1R2G
CT1206CSF-1R2G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 380MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 380MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH.