CT1206CSF-3N3J
CT1206CSF-3N3J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Inductance: 3.3 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Inductance: 3.3 nH.