CT1210LSCF-470K
CT1210LSCF-470K Central Technologies
ct1210lscf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.64Ohm
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance: 47 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.64Ohm, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance: 47 µH.