CT1210LSCF-471J
CT1210LSCF-471J Central Technologies
ct1210lscf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 22Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.8MHz
Inductance: 470 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 22Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.8MHz, Inductance: 470 µH.