CT1210LSCF-4R7K
CT1210LSCF-4R7K Central Technologies
ct1210lscf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 43MHz
Inductance: 4.7 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Frequency - Self Resonant: 43MHz, Inductance: 4.7 µH.