CT1210SF-1R2M
CT1210SF-1R2M Central Technologies
ct1210sf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 180MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 180MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.