CT12E-06T204-1
CT12E-06T204-1 Challenge Electronics
CT12E-06T204-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 50mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 4 ~ 6V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 4878 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 50mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 4 ~ 6V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 5 V.