CT12E-07T240-1X
CT12E-07T240-1X Challenge Electronics
CT12E-07T240-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: MAGNETIC XDCR 3-7V TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 60mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 3 ~ 7V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IPX7
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNETIC XDCR 3-7V TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.4kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 60mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 3 ~ 7V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IPX7, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Voltage - Rated: 5 V.