CT1812SMSF-27NK
CT1812SMSF-27NK Central Technologies
ct1812smsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4.4mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.7MHz
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4.4mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.7MHz, Part Status: Active, Inductance: 27 nH.