CT1812SMSF-56NJ
CT1812SMSF-56NJ Central Technologies
ct1812smsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6.3mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.5MHz
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD AIR CORE INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6.3mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.5MHz, Part Status: Active, Inductance: 56 nH.