CT181LYF-333J
CT181LYF-333J Central Technologies
ct181lyf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26Ohm
Frequency - Self Resonant: 160kHz
Part Status: Active
Inductance: 33 mH
на замовлення 1015 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26Ohm, Frequency - Self Resonant: 160kHz, Part Status: Active, Inductance: 33 mH.