CT181LYF-473K
CT181LYF-473K Central Technologies
ct181lyf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52Ohm
Frequency - Self Resonant: 120kHz
Part Status: Active
Inductance: 47 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52Ohm, Frequency - Self Resonant: 120kHz, Part Status: Active, Inductance: 47 mH.