CT187LYF-333J
CT187LYF-333J Central Technologies
ct187lyf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80Ohm
Frequency - Self Resonant: 300kHz
Part Status: Active
Inductance: 33 mH
на замовлення 536 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80Ohm, Frequency - Self Resonant: 300kHz, Part Status: Active, Inductance: 33 mH.