CT2003X2
CT2003X2 HellermannTyton
597_00030-1498387.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers CAUTION WRITE-ON FIBER
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAUTION FIBER OPTIC MRKR 3.5X2.0, Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyvinyl Chloride, Label Type: Caution: Fiber Optic Cable, Label Size: 3.50" L x 2.00" W (88.9mm x 50.8mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyvinyl Chloride
Label Type: Caution: Fiber Optic Cable
Label Size: 3.50" L x 2.00" W (88.9mm x 50.8mm)