Продукція > KYOCERA AVX > CT2016DB19200C0FLHA1
CT2016DB19200C0FLHA1
CT2016DB19200C0FLHA1 KYOCERA AVX
CT2016DB19200C0FLHA1_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 19.2MHz 7pF 80ohm Th ermistor Crystal
на замовлення 1389 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±12ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT2016DB19200C0FLHA1 CT2016DB19200C0FLHA1 Виробник : KYOCERA AVX CT2016DB19200C0FLHA1_Spec.pdf Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±12ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 19.2 MHz