CT20Z-30N250-1
CT20Z-30N250-1 Challenge Electronics
CT20Z-30N250-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER ELEMENT 2.5KHZ 20MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 35000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: None
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT 2.5KHZ 20MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 35000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: None.