CT25E-16T150-1
CT25E-16T150-1 Challenge Electronics
CT25E-16T150-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 1.5kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 104dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 55mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 8 ~ 16V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 1160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 1.5kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 104dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 55mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 8 ~ 16V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.