CT30P-30T260-1X
CT30P-30T260-1X Challenge Electronics
CT30P-30T260-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.6kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 10mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 7797 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 30MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.6kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 10mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.