CT31P-30W520-1
CT31P-30W520-1 Challenge Electronics
CT31P-30W520-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.244" Dia (31.60mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 5.2kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 120dB @ 18V, 10cm
Current - Supply: 10mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 30V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads with Connector
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 18 V
на замовлення 1804 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.244" Dia (31.60mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 5.2kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 120dB @ 18V, 10cm, Current - Supply: 10mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 30V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads with Connector, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 18 V.