CT31Z-30N140-1
CT31Z-30N140-1 Challenge Electronics
CT31Z-30N140-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER ELEMENT 1.4KHZ 31MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 70000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: None
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT 1.4KHZ 31MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 70000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: None.