CT35Z-35R280-3
CT35Z-35R280-3 Challenge Electronics
CT35Z-35R280-3.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ 35MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 38000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 35V p-p
Termination: Springs
Part Status: Active
Impedance: 1.2 kOhms
Frequency: 2.8 kHz
на замовлення 905 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ 35MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 38000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 35V p-p, Termination: Springs, Part Status: Active, Impedance: 1.2 kOhms, Frequency: 2.8 kHz.