Продукція > SR PASSIVES > CT40805B102K101F3R
CT40805B102K101F3R
CT40805B102K101F3R SR PASSIVES
CCT.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1nF
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 9530 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1nF, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Type of capacitor: ceramic.