Продукція > SR PASSIVES > CT40805B103K101F3R
CT40805B103K101F3R
CT40805B103K101F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 10nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 100V
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
на замовлення 4310 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 10nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 100V, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R.