Продукція > SR PASSIVES > CT40805B223K500F3R
CT40805B223K500F3R
CT40805B223K500F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22nF; 50V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 22nF
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V
Mounting: THT
на замовлення 5987 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 22nF; 50V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 22nF, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Type of capacitor: ceramic, Mounting: THT.