Продукція > SR PASSIVES > CT40805B473K101F3R
CT40805B473K101F3R
CT40805B473K101F3R SR PASSIVES
CCT.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 47nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Mounting: THT
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 100V
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
на замовлення 3620 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 47nF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Mounting: THT, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 100V, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R.