Продукція > SR PASSIVES > CT40805B681K101F3R
CT40805B681K101F3R
CT40805B681K101F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 680pF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.68nF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 10130 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 680pF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.68nF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 5mm.