Продукція > SR PASSIVES > CT40805B751K101F3R
CT40805B751K101F3R
CT40805B751K101F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 750pF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 100V
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 750pF
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 4240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 750pF; 100V; X7R; ±10%; THT; 5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 100V, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 750pF, Terminal pitch: 5mm.