Продукція > SR PASSIVES > CT40805N100J500F1R
CT40805N100J500F1R
CT40805N100J500F1R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 10pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.54mm
Mounting: THT
Operating voltage: 50V
Tolerance: ±5%
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10pF
Terminal pitch: 2.54mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 10pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.54mm, Mounting: THT, Operating voltage: 50V, Tolerance: ±5%, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 10pF, Terminal pitch: 2.54mm.