Продукція > SR PASSIVES > CT40805N121J500F1R
CT40805N121J500F1R
CT40805N121J500F1R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 120pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.54mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.12nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 2.54mm
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 650 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 120pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.54mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.12nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 2.54mm, Operating temperature: -55...125°C.