Продукція > SR PASSIVES > CT40805N220J500F3R
CT40805N220J500F3R
CT40805N220J500F3R SR PASSIVES
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 14870 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 22pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 5mm.